Strona główna Dekoracja Wypełnij pusty szklany słoik lub słoik po dżemie: niesamowite pomysły na wiosenne...

Wypełnij pusty szklany słoik lub słoik po dżemie: niesamowite pomysły na wiosenne dekoracje!

Jestem pewien, że w każdym domu znajduje się przynajmniej jeden szklany słoik lub słoik na przetwory. W dzisiejszym artykule pokażemy, w jaki sposób można łatwo i niedrogo przekształcić go w piękną dekorację na sezon wiosenny. Nie potrzebujesz żadnych specjalnych narzędzi, aby ją przygotować, ponieważ możesz użyć zwykłych narzędzi w domu, takich jak pistolet do klejenia.

Wybierzcie się razem na spacer i zbierzcie po drodze dary natury, takie jak gałązki, wiklina i mech . Dodatkowo można dodać piórka, sztuczne jajka mniejszych lub większych rozmiarów, sztuczne kwiaty lub kolorowe wstążki. Możliwości jest wiele.

Piękne ogrody frontowe z roślinnością skalną – 20+ inspiracji

Słoik można również wypełnić kamykami, mchem i cebulkami dymkami. To piękna dekoracja do wnętrza domu, która wprowadza odpowiednią wiosenną atmosferę.

Upiększ swój dom ogrodem skalnym lub rabatą kwiatową: 20+ pięknych inspiracji!

Do słoika można również dodać skorupki jajek. Wygląda to niesamowicie.

Ułóż wszystkie zebrane naturalne materiały w szklanym słoiku i gotowe.

Możesz również dodać światła do dekoracji na wieczorne godziny.

Jeśli spodobał Ci się artykuł na temat tanich i prostych dekoracji wykonanych ze szklanych słoików lub słoików, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi, którzy z pewnością również go pokochają. Możesz również odwiedzić artykuł na temat wiosennych dekoracji wykonanych z szyszek.