Strona główna DEKORACJE Prosta jesienna dekoracja: te ozdobione lampiony wyczarują ciepłą atmosferę!

Prosta jesienna dekoracja: te ozdobione lampiony wyczarują ciepłą atmosferę!

Po szaleństwie związanym z końcem lata i rozpoczęciem nowego roku szkolnego możemy czuć się nieprzygotowani do jesiennego dekorowania naszego domu. Obecnie kalendarz pokazuje, że jesteśmy prawie w połowie września. Rzeczywiście, czas ucieka! Z tego powodu dedykujemy dzisiejszy artykuł tym, którzy wciąż mają zaległości w przygotowaniach do jesieni. Przygotowaliśmy kilka inspiracji na łatwe dekoracje, które nie wymagają zbyt wiele pracy! Mamy nadzieję, że znajdziesz przynajmniej 10 minut czasu w swoim gorączkowym życiu na udekorowanie tych lampionów!

Wspaniałą rzeczą w lampionach jest to, że można je wypełnić czymkolwiek – oferują jesienne elementy, takie jak dynie, tykwy, orzechy, liście i inne sezonowe materiały, aby stworzyć piękny jesienny efekt! Rozważ także dodanie świec lub świateł do lampionu, aby uzyskać świąteczny wygląd.

Świętuj z nami tę kolorową porę roku, dekorując swój dom na jesień! Włącz jesienne lampiony do swojego wystroju, aby nadać swojemu domowi ciepły, jesienny klimat.

Użyj suszonej kukurydzy do stworzenia jesiennych dekoracji – świeczników, dekoracji drzwi lub po prostu wazonu!

Użyj kasztanów i żołędzi, aby stworzyć piękną jesienną dekorację na drzwi wejściowe!

Jeśli szukasz więcej inspiracji do dekoracji domu, przeczytaj ten artykuł pełen eleganckich pomysłów na dekoracje z suszonej trawy!