Strona główna DEKORACJE W tym roku zostaw obrus w szafie: stwórz jesienne dekoracje stołu

W tym roku zostaw obrus w szafie: stwórz jesienne dekoracje stołu

Dekoracja stołu w jadalni to jeden z najprostszych i najbardziej efektownych sposobów na udekorowanie mieszkania. Zostaw więc w tym roku jesienny obrus w szafie i zabierz się do pracy, tworząc niesamowite dekoracje. W dzisiejszym artykule znajdziesz dziesiątki inspiracji, które możesz stworzyć samodzielnie, a także bardzo tanio.

Nie ma nic lepszego niż wprowadzenie kawałka natury do swojego domu. Do stworzenia takich dekoracji można wykorzystać wiele materiałów. Niezależnie od tego, czy są to kolorowe opadłe liście, gałązki głogu, kwitnący wrzos, suszone kwiaty, owoce dzikiej róży lub żurawiny, ozdobne małe jabłka, kasztany, orzechy i orzechy włoskie, szyszki, żołędzie, bukszpan, kawałki drewna, kora, mech, bluszcz, dynie i wiele innych.

Zamień styropianowy stożek w najpiękniejszą jesienną dekorację – Get Inspired

Obejrzyj poniższą galerię i zainspiruj się do tworzenia. Skorzystaj więc z chłodnej pogody, aby stworzyć i upiększyć swój dom!

Użyj zwykłych opadłych liści, aby stworzyć piękne kwiaty z liści!

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł na temat dekoracji stołu, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi na Facebooku. Możesz również zobaczyć inspiracje na piękne wiszące dekoracje wykonane z szyszek.