Strona główna DEKORACJE Nie musisz zbierać szyszek sosnowych tylko do dekoracji świątecznych: 25+ pięknych pomysłów...

Nie musisz zbierać szyszek sosnowych tylko do dekoracji świątecznych: 25+ pięknych pomysłów na wiosnę!

Pachołki to idealny przedmiot dla wszystkich miłośników tworzenia własnych dekoracji i miłośników przyrody! Dlatego też w dzisiejszym artykule chcemy przedstawić Wam kilka niesamowitych sposobów na wykorzystanie takich zwykłych szyszek do zrobienia wiosennych dekoracji!

Choć w pierwszej chwili wydaje nam się, że szyszki to tradycyjna jesienna lub zimowa dekoracja, można znaleźć dla nich zastosowanie także w kolorowej porze roku! Z odrobiną farby, będą świetnie działać jako imitacja kwiatów! Dla inspiracji, znaleźliśmy kilka pomysłów na wiosenne dekoracje z szyszek, które z łatwością wykonasz w domu i którymi będziesz się cieszyć przez całą wiosnę.

Znajdź więcej niesamowitych pomysłów na dekoracje tutaj. Bądź kreatywny.

Stwórz piękny i kolorowy obraz dla swojego domu. Wystarczy pokroić je na plasterki i przykleić do podłoża za pomocą pistoletu do klejenia na gorąco. Można również dodać mech lub użyć balwierza.

Drewniana podstawa to świetny wybór. Wyróżniają się malowane szyszki sosnowe.

Spróbuj stworzyć oszałamiający wieniec, który ozdobi Twoje drzwi wejściowe. Pomaluj szyszki ulubionym kolorem i przyklej je do styropianowej podstawy.

Możesz też po prostu pomalować szyszki farbą lub użyć farby w sprayu i umieścić je w szklanym pojemniku. Jest to niedroga i piękna dekoracja na wiosenne miesiące.

Świetnym wyborem jest również bukiet z szyszek sosnowych. Nie zapomnij zaangażować dzieci w proces tworzenia, bo pokochają go tak samo jak Ty.

Jeśli spodobał Ci się artykuł o wiosennych dekoracjach z szyszek sosnowych, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi, którym też się spodoba. Możesz również odwiedzić artykuł o pięknych dekoracjach.