Strona główna DEKORACJE Zmień stare naczynia kuchenne w piękne dekoracje i ciesz się nadchodzącą wiosną....

Zmień stare naczynia kuchenne w piękne dekoracje i ciesz się nadchodzącą wiosną. Proste i tanie!

Wiosna powoli, ale nieubłaganie się zbliża. Przygotuj piękne dekoracje ze starych sprzętów kuchennych i przygotuj się na nadejście długo oczekiwanej wiosny. Zainspiruj się!

Dziś przygotowaliśmy dla Ciebie kilka pięknych pomysłów na zrobienie ze starymi przyborami kuchennymi, które wyszły już z użycia! Ale tylko do celów, do których został stworzony. Zamiast je wyrzucać, rozważ ich ponowne wykorzystanie! Upcykling! Odrobina kreatywnej wyobraźni i małe umiejętności majsterkowania zdecydowanie mogą być dobrze wykorzystane!

Możesz użyć starych kubków, misek, talerzy, dzbanków, naczyń do pieczenia i wielu innych artykułów kuchennych, aby stworzyć niektóre z poniższych dekoracji. Następnie wybierz się na spacer i zbieraj po drodze dary natury, takie jak gałązki, gałązki, mech. Zasadź w nich wiosenne cebulki lub ulubione wiosenne kwiaty. W ostatnim etapie tworzenia, wystarczy dodać drobne ozdoby.

[prima_inspiration_fb]

Jeśli podobały Ci się te inspiracje na wiosenne dekoracje ze starych przyborów kuchennych, podziel się tym artykułem ze znajomymi! Może Ci się spodobać: Stwórz wyspę kuchenną z zaledwie kilku drewnianych palet!