Strona główna DEKORACJE Nie musisz zbierać szyszek tylko do dekoracji świątecznych – Piękne wiosenne pomysły...

Nie musisz zbierać szyszek tylko do dekoracji świątecznych – Piękne wiosenne pomysły nie tylko dla dzieci

Pachołki to idealny przedmiot dla wszystkich miłośników tworzenia własnych dekoracji i miłośników przyrody! Dlatego też w dzisiejszym artykule chcemy przedstawić Wam kilka niesamowitych sposobów na wykorzystanie takich zwykłych szyszek do zrobienia wiosennych dekoracji!

Choć w pierwszej chwili wydaje nam się, że szyszki to tradycyjna jesienna lub zimowa dekoracja, można znaleźć dla nich zastosowanie także w kolorowej porze roku! Z odrobiną farby, będą świetnie działać jako imitacja kwiatów! Dla inspiracji, znaleźliśmy kilka pomysłów na wiosenne dekoracje z szyszek, które z łatwością wykonasz w domu i którymi będziesz się cieszyć przez całą wiosnę.

Šišky nemusíte sbírat jen na vánoční dekorace – krásné jarní nápady nejen pro děti

Znajdź więcej niesamowitych pomysłów na dekoracje tutaj. Bądź kreatywny.

Stwórz piękny i kolorowy obraz dla swojego domu. Wystarczy pokroić je na plasterki i przykleić do podłoża za pomocą pistoletu do klejenia na gorąco. Można również dodać mech lub użyć bawełny.

Drewniana podstawa to świetny wybór. Malowane szyszki sosnowe będą się wyróżniać.

Spróbuj stworzyć oszałamiający wieniec, który ozdobi Twoje drzwi wejściowe. Pomaluj szyszki ulubionym kolorem i przyklej je do styropianowej podstawy.

Można też po prostu pomalować szyszki farbą lub użyć farby w sprayu i umieścić je w szklanym pojemniku. Jest to niedroga i piękna dekoracja na wiosenne miesiące.

Świetnym wyborem jest również bukiet z szyszek sosnowych. Nie zapomnij zaangażować dzieci w proces tworzenia, bo pokochają go tak samo jak Ty.

Jeśli spodobał Ci się artykuł o wiosennych dekoracjach z szyszek sosnowych, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi, którym też się spodoba. Możesz również odwiedzić artykuł o pięknych dekoracjach.